طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر مجید مهدویان، ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان؛

جناب آقای دکتر مرتضی خانی دهنوی به سمت " سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی " دانشگاه صنعتی قوچان منصوب شد

۱۶ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۲ کد : ۶۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۵۵۸
طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر مجید مهدویان ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان، جناب آقای دکتر مرتضی خانی دهنوی عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی برق این دانشگاه به عنوان “سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی ” دانشگاه منصوب شد.
جناب آقای دکتر مرتضی خانی دهنوی به سمت " سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی " دانشگاه صنعتی قوچان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قوچان، طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر مجید مهدویان ریاست محترم دانشگاه صنعتی قوچان، جناب آقای دکتر مرتضی خانی دهنوی عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی برق این دانشگاه به عنوان “سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی ” دانشگاه منصوب شد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر مرتضی خانی دهنوی

سلام علیکم؛
      احتراماٌ نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب جناب عالی به موجب این حکم و با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی از تاریخ 1400/09/10به عنوان “سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی ” در دانشگاه صنعتی قوچان منصوب می شوید.
امید است با پشتکار، دلسوزی و استعانت از درگاه خداوند متعال و با بهره‌ گیری از ظرفیتهای موجود در دانشگاه در راستای تحقق اهداف عالی دانشگاه موفق باشید.

همچنین جناب آقای دکتر مهدویان در پیامی جداگانه از زحمات جناب آقای دکتر مرتضی جلیلی قاضی زاده “سرپرست سابق معاونت دانشجویی و فرهنگی ” این دانشگاه تقدیر و تشکر کرد.